Aktualności

Pierwsze ligowe punkty

• autor: admin, 2015-09-26 08:43

GKS Olszówka- Nałęcz Babiak 3:5 (2:3)

bramki: 6' Zbigniew Nitecki , 34' Krzysztof Andryańczyk, 37' Dawid Zuchniarek, Zbigniew Nitecki, Szymon Budny

Do 37 minuty pierwszej połowy było już 3;0, ale goście zdołali zdobyć dwie bramki przez przerwą i wynik po pierwszej połowie był 3:2 dla nas. W drugiej części spotkania kolejne dwa trafienia przez naszych piłkarzy i było 5:2. W końcowych minutach spotkania gospodarze strzelili trzecią bramkę i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:5.

skład: Adrian Kowalewski, Miłosz Stasiak, Jakub Idczak, Konrad Andrzejewski, Dawid Krzyżanowicz (71' Łukasz Kowalewski), Szymon Budny. Dawid Zuchniarek, Paweł Stawicki, Krzysztof Witkowski, Krzysztof Andryańczyk, Zbigniew Nitecki
rezerwowi: Jarosław Pietrzak, Mariusz Piasecki, Michał Stasiak, Łukasz Kowalewski